Od zawsze myślałeś, żeby zostać kierowcą, ale zniechęcały Cię koszty, a także formalności związane z koniecznością zakładania własnej działalności gospodarczej? Jeśli tak, ciekawą opcją może okazać się współpraca z Taxify, aplikacją dostępną w Polsce od 216 roku.

Działając jako sprawdzona i rzetelna firma, jesteśmy partnerem jednej z największych platform przewozowych – Taxify, działającej między innymi na terenie Warszawy. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, proponujemy podpięcie pod zaufanego partnera zarówno dla nowych, jak i zarejestrowanych kierowców. Dzięki nam możesz znaleźć zatrudnienie bez obowiązku prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Sprawdź, jakie to proste.

Współpraca Bolt, Taxify

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest stawiać pierwsze kroki początkującym kierowcom, dlatego jako partner Bolt (Taxify) wszystkim zgłaszającym się do nas osobom dajemy możliwość zatrudnienia bez konieczności rejestracji własnej firmy, zapewniając przy tym profesjonalne wsparcie. Z nami możesz jeździć, kiedy tylko chcesz. Niektórzy kierowcy jeżdżą codziennie, ale są i tacy, którzy siadają za kierownicę jedynie w weekendy. Tylko od Ciebie zależy, jak ustalisz swój grafik oraz kiedy będziesz pracował. My zajmiemy się całą resztą. Dzięki temu, że nie mamy żadnych ukrytych opłat, nie musisz płacić za tygodnie, w których będziesz nieaktywny.

Partner kierowcy Bolt, Taxify

Działając jako rzetelna i godna zaufania firma, możemy zagwarantować, że zasady współpracy z nami, jako partnerem Bolt (Taxify) są proste i przejrzyste. Każdy z kierowców jest legalnie zatrudniony, a składki na ZUS i podatki są regularnie odprowadzane. Aby rozpocząć pracę, musisz jedynie mieć ukończone dwadzieścia lat, posiadać ważne prawo jazdy kategorii B oraz zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego. W sytuacji, kiedy nie dysponujesz własnym pojazdem, nasz zespół może zaproponować Ci partnera flotowego lub firmę wynajmującą samochody, dzięki której będziesz mógł rozpocząć współpracę z Bolt (Taxify).