Bardzo istotną kwestią dla naszej firmy jest szybkie dostosowywanie się do zmieniającego się rynku. Dlatego też w odpowiedzi na pojawiające się trendy i wymagania przygotowaliśmy wyjątkową ofertę przeznaczoną dla kierowców UBER oraz BOLT (TAXIFY). Zapewniamy usługę wynajmu samochodu, która zawiera pełen pakiet, a więc z ubezpieczeniem oraz serwisem. Takie rozwiązanie sprawia, że kierowca ponosi tylko koszty związane z rzeczywiście pokonanym dystansem. Ponadto, nasze ceny są bardzo atrakcyjne.

W naszej ofercie znajdują się tylko ekonomiczne oraz komfortowe auta. Silniki samochodów zapewniają niskie spalanie, głównie w ruchu miejskim. Korzystając z naszej propozycji, Twoim zadaniem jest tylko zatankowanie do pełna oraz jazda jako kierowca UBER czy BOLT (TAXIFY). Co więcej, z nami masz pełną swobodę. Ty decydujesz o tym kiedy, gdzie, a także jak długo jeździsz. Warto podkreślić, że wynajem aut dla UBERA w naszej firmie opiera się na bardzo elastycznych okresach najmu. Nie musisz ponosić długoterminowych zobowiązań związanych z wypożyczeniem samochodu.

Istotną kwestią jest także fakt, że w swoim działaniu unikamy biurokratycznego podejścia. W przypadku, w którym zdecydujesz się skorzystać z naszej propozycji, nie otrzymasz od nas tony dokumentów do wypełnienia oraz podpisania. W naszej firmie zawierasz tylko jedną umowę, w której określone są wszystkie warunki najmu. W sytuacji, gdy masz już konto UBER bądź BOLT (TAXIFY), jeszcze tego samego dnia możesz wykonać pierwsze kursy. Zapraszamy!